SR732BRTTD1R47F
MFR.Part #
SR732BRTTD1R47F
JLCPCB Part #
C2613020
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.47Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS