RN731JTTD23R7D100
MFR.Part #
RN731JTTD23R7D100
JLCPCB Part #
C4097606
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS