RN73R2ETTD5102F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD5102F25
JLCPCB Part #
C2602690
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS