RN73H2ETTD21R0C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD21R0C50
JLCPCB Part #
C4164256
Description
21Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS