SG73P2ETTD34R0F
MFR.Part #
SG73P2ETTD34R0F
JLCPCB Part #
C3957424
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS