RN73R2BTTD49R3F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD49R3F10
JLCPCB Part #
C2551325
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS