SG73P1JTTD4023F
MFR.Part #
SG73P1JTTD4023F
JLCPCB Part #
C4212590
Description
-55℃~+155℃ 333mW 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS