RN73R2BTTD9312B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD9312B10
JLCPCB Part #
C2570817
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS