RN73R2BTTD3011D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3011D10
JLCPCB Part #
C2553772
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS