WK73R2ATTD150J
MFR.Part #
WK73R2ATTD150J
JLCPCB Part #
C3917739
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS