RK73H2HTTE1R82F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1R82F
JLCPCB Part #
C2580101
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS