RN73R2BTTD5900D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5900D10
JLCPCB Part #
C4114325
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS