ERJ-8BWFR051V
MFR.Part #
ERJ-8BWFR051V
JLCPCB Part #
C4087107
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 1W 51mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS