SG73P2ATTD3922F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3922F
JLCPCB Part #
C4160047
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS