RN73H1JTTD2462B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2462B10
JLCPCB Part #
C3975549
Description
100mW 24.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS