RN73R2BTTD5300D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5300D10
JLCPCB Part #
C2554453
Description
-55℃~+155℃ 250mW 530Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS