RN73R2BTTD4873C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD4873C25
JLCPCB Part #
C2547398
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS