SG733ATTE3R3M
MFR.Part #
SG733ATTE3R3M
JLCPCB Part #
C3944876
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3Ω Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS