HV733ATTE515G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ATTE515G
JLCPCB Part #
C4257420
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS