RN73R2BTTD4813C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4813C25
JLCPCB Part #
C4300151
Description
-55℃~+155℃ 250mW 481kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS