RN73R2BTTD3740C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD3740C25
JLCPCB Part #
C2548193
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS