RN73R2BTTD3440C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3440C25
JLCPCB Part #
C2548769
Description
-55℃~+155℃ 250mW 344Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS