RN732BTTD2231D10
MFR.Part #
RN732BTTD2231D10
JLCPCB Part #
C4059497
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.23kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS