RN732ATTD2552C25
MFR.Part #
RN732ATTD2552C25
JLCPCB Part #
C3943930
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS