SG73P2BRTTD330J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD330J
JLCPCB Part #
C5893854
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS