RN73R2BTTD2773C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2773C25
JLCPCB Part #
C3954055
Description
-55℃~+155℃ 250mW 277kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS