SG73P1ERTTP4123D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ERTTP4123D
JLCPCB Part #
C6481622
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 412kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS