ESR18EZPF3740
MFR.Part #
ESR18EZPF3740
JLCPCB Part #
C4171647
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS