RK73H1ETTP19R1D
MFR.Part #
RK73H1ETTP19R1D
JLCPCB Part #
C2576418
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS