RK73H2HTTE61R9F
MFR.Part #
RK73H2HTTE61R9F
JLCPCB Part #
C7050849
Description
-55℃~+155℃ 61.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS