RN73R2BTTD2402B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2402B10
JLCPCB Part #
C2570309
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS