RN73H1JTTD23R4F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD23R4F100
JLCPCB Part #
C4246394
Description
100mW 23.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS