ERA-8VEB1780V
MFR.Part #
ERA-8VEB1780V
JLCPCB Part #
C5688550
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS