SG73P1EWTTP2942F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2942F
JLCPCB Part #
C4299317
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS