SR732BTTD7R50F
MFR.Part #
SR732BTTD7R50F
JLCPCB Part #
C2599792
Description
-55℃~+150℃ 333mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS