RN73R2BTTD2400F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD2400F100
JLCPCB Part #
C3984262
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS