SG73G2ATTD6802C
MFR.Part #
SG73G2ATTD6802C
JLCPCB Part #
C6295348
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS