RN73H2ETTD3011B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3011B25
JLCPCB Part #
C4134527
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS