HV73V2ATTD2493D
MFR.Part #
HV73V2ATTD2493D
JLCPCB Part #
C3954540
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS