SG73S2ETTD24R9D
MFR.Part #
SG73S2ETTD24R9D
JLCPCB Part #
C4113850
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS