RN73R2BTTD2000F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2000F50
JLCPCB Part #
C3926164
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS