RN73R2BTTD2003F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2003F50
JLCPCB Part #
C2530017
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS