RN732ATTD1692D10
MFR.Part #
RN732ATTD1692D10
JLCPCB Part #
C4360328
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS