RN732BTTD1242F100
MFR.Part #
RN732BTTD1242F100
JLCPCB Part #
C4283448
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS