RN73R2BTTD1562B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1562B25
JLCPCB Part #
C2537984
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS