TNPW120630K1BETA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW120630K1BETA
JLCPCB Part #
C3983041
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount