RN73R1JTTD6981C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6981C50
JLCPCB Part #
C2520706
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.98kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS