HV731JRTTD123J
MFR.Part #
HV731JRTTD123J
JLCPCB Part #
C7205853
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS