RN73R2BTTD12R7D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD12R7D50
JLCPCB Part #
C2530821
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS