RN73H2ATTD8062F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD8062F25
JLCPCB Part #
C3960478
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS